Online Ödeme

YAYINLARIMIZ

K & P Legal, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (Kvkk) Uyum Projesi Ve Yönetim Çalışması Eğitimleri Hızla Devam Ediyor…

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve bağlı mevzuat, günlük yaşantımıza bütün detaylarıyla girmiş bulunmaktadır. Yasa ile verilen 2 yıllık uyum süreci sona ermiş ve 2018 Nisan ayı itibari ile yasa tüm hükümleri ile uygulanır hale gelmiştir.

Küçük, orta veya büyük ölçekli tüm şirketlerin, kurum ve kuruluşların çok ciddi şekilde önlem alması, aksi taktirde 100.000 TL. Den başlayan ve 1.000.000 TL.ye varan para cezaları veya bir yıldan iki yıla kadar hapis cezaları gibi son derece büyük boyutlu cezalarla karşılaşma ihtimalleri mevcuttur

Netice olarak, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkındaki Kanun kapsamında yapılması gereken ciddi bir çalışma söz konusudur. Bu çalışmanın mutlaka alanında uzman Şirketler Hukuku’nu bilen şirket kültürü ile çalışmayı alışkanlık haline getirmiş bir hukuk bürosu ve çözüm ortağı bir bilişim firması ile yapılması bir zorunluluk olarak ortaya çıkmaktadır.

K&P Legal Hukuk Bürosu 28 yıla varan tecrübesi, güçlü ekibi, İzmir ve İstanbul’da bulunan ofisleri ile Şirketler Hukuku, İş Hukuku, Ticaret Hukuku alanlarında edindiği tecrübe ile kişisel verileri korunma Kanunu kapsamında firmanıza en doğru, en efektif, en pratik şekilde hizmet vermeye hazırdır.  Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, yol haritasını çizmek için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Uzmanlarımız tarafından tamamen ücretsiz olarak yapılacak toplantı için ofisimizle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Güncel haber ve makalelerimize ulaşabilirsiniz.

error: