Online Ödeme

YAYINLARIMIZ

K & P Legal Uluslararası Standardizasyon Ve Denetim Kuruluşu F Q C Tarafından Sertifikalandırıldı

Gururluyuz… K&P Legal Hukuk Bürosu Uluslararası Standardizasyon ve Denetim Kuruluşu FQC tarafından yapılan denetlemelerle ISO9001 ve ISO 27001 Belgelerine layık görüldü.

ISO  “International Organization for Standardization” un kısa yazılışıdır, yani uluslararası standardizasyon örgütünün oluşturduğu bir kalite yönetim sistemi standardıdır.

ISO 9001 Sertifikası  ;  Bu belgeye sahip kuruluşun ürün veya hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir yönetim sistemine uygun olarak sevk ve idare edilen bir yönetim anlayışının sonucunda ortaya konduğu ve dolayısı ile kuruluşun ürün ve hizmet kalitesinin sürekliliğinin sağlanabileceğinin bir güvencesini belirler.

ISO 27001 Sertifikası ; Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi olup, bu belgeye sahip kuruluşta muhafaza edilen bilginin güvenilirliğini, gizliliğini ve geçerliliğini garantileme, koruma ve kontrol sağlayan bir sisteme sahip olduğunuzu belgeler. Ve o kuruluşun müşterilerine, tedarikçilerine ve kurumlara karşı Bilgi Güvenliğini sağladığını gösterir.

K&P Legal olarak bu şekilde 28 yıla varan tecrübemizle, işimize gösterdiğimizi özeni, müvekkil ve müşterilerimize verdiğimizi önemi uluslararası standartlar dahilinde ortaya koyuyoruz.  Her zaman yeni fikirlere açık, değişimi sürekli olarak takip eden, teknolojiyi sonuna kadar kullanan bir hukuk bürosu olarak, en hızlı ve en doğru bilgiyi, en güvenilir şekilde ulaştırmayı ve müvekkillerimizin kanundan doğan haklarını korumayı ilke edinerek en iyisini yapabilmek için durmaksızın çalışıyoruz.

Güncel haber ve makalelerimize ulaşabilirsiniz.

error: